Maison Française

Puasis İç Mimarlık Ofisi

Puasis İç Mimarlık 2009 senesinde kurulmuştur. Konut projelerinin yanı sıra ticari projelerinde de anahtar teslim servis vermektedir. Puasis İç Mimarlık müşterilerinin talebi doğrultusunda, kendi gustosunu da öne sürerek ortak bir mekan yaratırken; fonksiyonellik ve estetik kriterleri bir arada kullanmaya özen gösterir. Puasis İç Mimarlık konut, villa, ofis, otel, mağaza ve yat tasarımı gibi birçok alanda çalışmalarına ekibi ile birlikte halen devam etmektedir.

İç mimarlık faliyetlerimiz hakkında;

  • “Şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada tutabilmek ve bu iki unsuru mekanda orantılı olarak harmanlayabilmek önemlidir. Dekorasyon, yaşamdaki bir lezzet bizim için…“
  • “Kurguladığımız ev, müşterilerimizin kişiliklerinden ve hayata bakışlarından ipuçları vermeli,
  • “Beklentilerini karşılamalı ve sıradan olmamalı… Ev, huzur bulacağımız manevi bir sığınaktır…“
  • “Ev, huzur bulacağımız manevi bir sığınaktır…“
  • "Mimarlığın işbirliğine dayalı bir ekip çalışmasıyla sürdürülebilir olduğuna inanarak , konforlu, fonksiyonel ve göze hitap eden detayların yer aldığı, samimi bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyor…"

Yaşam Alanlarınızı Keyifli Mekanlar Yaratıyoruz.

"Puasis İç Mimarlık; Yaşam alanını hazırlarken ev sahiplerinin kimliklerini yansıtabilecek bir mekan yaratmak, doğayı olabildiğince içeriye taşıyabilmek, mekanı renk ve dokularla zenginleştirmenin yanı sıra, keyifli ve hayat dolu bir mekan tasarlamak önceliklerimiz oldu.“

GREY BED ROOM
Kalitesi ve gücü temsil eden bu renklerin insan dunyasında güçlü bir bag kurdugunu söyleyebilirim, İnsanların yüzde 85 açık renkleri tercih etmelerinin sebebi çok duygusal olmalarını gösterir bu onları kötü duruma sokan büyüyeme korkusudur. Biz yep yeni modern renkleri iç mimaride sunarak korkularınızı yenmenizi gösteren yepyeni iç mimari renkler ile çag açmayı yakalamnızı avsiye ediyoruz. 
Ülkemizde ve dunyada modern kültürü taklit eden milyarlarca insanlar var bunu önüne gecebilmek cok kolay değil tabiki, Biz bunu anlaşılır kültüre dönüştürmek adına butik çalışmaları size sunarak tavsiye ediyoruz Pausis İnterior architecture size bu fırsatı sunuyor.

Özel tasarım alanında dahil olmak üzere, dahi düşüncelere ayak uyduran çizgisi mimariye baglı kalmayan, kendi renk tonlarını yakalayan ve onu büyüten bir ekibiz.